Твiр на тему "прийшла золотокоса осiнь"

Ответы

Ответ разместил: ptsynguev

люблю осінь.  осінь чарує мене своїми кольорами. на деревах тріпочуть перші жовті листочки, потім червоні, багряні, золоті. достигли сливи, груші, яблука. в повітрі пахне медовим ароматом. ще чорнобривці, жоржини поспішають доцвісти. іде дощ. тоді дощ на сніг обертається, і настає зима. і лише горобина радо буде пригощати дроздів, синиць своїми червоними .

     

Спасибо
Ответ разместил: Гость

людина часто судять за зовнішнім виглядом, навіть не переконавшись, яка вона. наш внутрішній світ може відрізнятися від нашої зовнішності. всередині людина може бути дуже гарною, мати бурхливу фантазію, а на вигляд - страшненька і скромна.

це типова проблема людства, сприймати все на вигляд. я можу за прикрад цукерку із начинкою. по вигляду вона може бути якогось синього чи сірого кольору, але коли ми спробуємо її на смак, то відчуємо її справжню. так і людина, вона не хоче "спробувати" ближнього свого, тим відштовхуючи його.

Ответ разместил: Гость

    був теплий літній день. вулицею йшов старенький дідусь. йому було жарко, хотілося пити.  у тіні яблуні була лавочка, а біля неї гралися діти. змучений дідусь присів перепочити .  

      тут   до нього підійшов хлопчик та спитав – вам зле?   може вам потрібна  ?

    - ні, відповів дідусь. просто дуже хочу пити.

тоді хлопчик достав  пакетик соку і  дав його дідусю.

    - пригощайтеся   дідусю – сказав він.  на що дідусь, відповів йому подякою. 

Другие вопросы по Українськой мове

Знаешь правильный ответ?
Твiр на тему "прийшла золотокоса осiнь"...

Вопросы по предметам